Witamy!

Celem działania spółki jest praca na rzec rozwoju tenisa amatorskiego w Polsce, a w szczególności działania na rzecz wzrostu ilości osób grających w tenisa. Ważnym elementem jest, również Zainteresowania państwa i samorządu dyscypliną, która niesie ze sobą pozytywne emocje, wychowuje i promuje odpowiednie standardy zachowań (ubiór, zachowanie kibiców na meczu tenisowym).

Wrzesień 2017 Kwiecień 2017 Marzec 2017 Luty 2017 Styczeń 2017 Grudzień 2016 Listopad 2016 Październik 2016 Wrzesień 2016 Lipiec 2016 Maj 2016 Styczeń 2016 Grudzień 2015 Listopad 2015 Październik 2015 Wrzesień 2015 Sierpień 2015 Lipiec 2015 Czerwiec 2015

Urządzamy salon z akcentami skandynawskimi.

2015-11-02 | Szymon Kołacz

frazy kluczowe: hobby, rozrywka, czas wolny, dom

Salon to część reprezentatywna domu, do której najczęściej zapraszamy gości. Domownicy także lubią tutaj przebywać, odpoczywając czy oglądając telewizję. Jak urządzić to miejsce, by sprzyjało relaksowi, a jednocześnie było modne i estetyczne? Warto zainspirować się chociaż w pewnym stopniu stylem skandynawskim i zaczerpnąć z niego to, co się nam najbardziej spodoba.

Minimalizm i ciepło

Ogromną rolę zmianie wizerunku pomieszczenia odgrywa podłoga. Przy okazji remontu warto zainwestować w parkiet z desek drewnianych, pobielanych lub z jasnego drewna. Nadaje on salonowi klimatu ciepła, a zarazem sprawia, że wnętrze wygląda elegancko. Wybierzmy też okna drewniane do salonu. To jeszcze ważniejsza inwestycja, ponieważ on nich zależą nie tylko względy estetyczne, ale również to, czy w domu będzie ciepło. Nowoczesne okna z drewna mają dobry współczynnik przepuszczalności, ale ich dużym atutem jest także fakt, że można je odnowić i przemalować lub polakierować, kiedy nieco się zniszczą?


Na jakie meble postawić w salonie? Z pewnością powinien w nim królować duży komplet wypoczynkowy czy sofa w neutralnym kolorze, na przykład niezwykle modnej w tej chwili szarości, która chyba na długo zagości w trendach wnętrzarskich. Pozostałe meble mogą mieć kolor biały lub barwę jasnego, naturalnego drewna. Więcej ciepła doda pomieszczeniu puszysty dywan i dodatki tekstylne. Centralnym punktem salonu może być biokominek, dzięki któremu możliwe jest uzyskanie prawdziwego ognia nawet w bloku. Nie trzeba go podłączać do wentylacji, a jest opalany za pomocą biopaliwa. Taki kominek to nie tylko ciepło, ale też przyjemna atmosfera, szczególnie na jesienne i zimowe wieczory, kiedy cała rodzina zbiera się w salonie.

'

Fotografie:
hobby
rozrywka
czas wolny
dom

Warto zobaczyć:


Opinie internautów

Twoja opinia na ten temat jest dla nas bardzo ważna. Podziel się ze mną swoją opinią w tym temacie.

Twój pseudonim:

Twoja opinia: