Witamy!

Celem działania spółki jest praca na rzec rozwoju tenisa amatorskiego w Polsce, a w szczególności działania na rzecz wzrostu ilości osób grających w tenisa. Ważnym elementem jest, również Zainteresowania państwa i samorządu dyscypliną, która niesie ze sobą pozytywne emocje, wychowuje i promuje odpowiednie standardy zachowań (ubiór, zachowanie kibiców na meczu tenisowym).

Wrzesień 2017 Kwiecień 2017 Marzec 2017 Luty 2017 Styczeń 2017 Grudzień 2016 Listopad 2016 Październik 2016 Wrzesień 2016 Lipiec 2016 Maj 2016 Styczeń 2016 Grudzień 2015 Listopad 2015 Październik 2015 Wrzesień 2015 Sierpień 2015 Lipiec 2015 Czerwiec 2015

Przygotowania do studniówki

2017-01-05 | Marcelina Ptak

frazy kluczowe: czas wolny

Byłam w klasie maturalnej. Jak większość moich kolegów i koleżanek, bardziej niż maturą, przejmowałam zbliżającą się studniówką. Oczywiście najważniejszy był wybór partnera. Nie miałam chłopaka a nie chciałam iść sama na taką imprezę. Poprosiłam więc mojego kuzyna, który doskonale sprawdziłby się w takiej roli. Kuzyn na szczęście z ochotą się zgodził. Teraz musiałam wybrać stosowny strój. Wszak miał to być mój pierwszy bal i chciałam wyglądać wyjątkowo pięknie. Rodzice dali mi pieniądze na zakup sukienki i dodatków. Na szczęście w dzisiejszych czasach można było kupić wszystko. Szybko więc skompletowałam potrzebną mi garderobę. Studniówka zapowiadała się wspaniale. Teraz, gdy najważniejsze rzeczy miałam już ustalone, mogłam włączyć się w przygotowania tej imprezy. Całość miała się odbyć w sali gdzie wcześniej moja znajoma miała wesele. Znałam więc ten obiekt, wiedziałam jaki panuje tam wystrój i jaką zazwyczaj kuchnię serwują. Wszystko to jak najbardziej mi odpowiadało. Jedynym minusem tego lokalu była muzyka. Współpracowali oni z zespołem, który mi kompletnie nie odpowiadał. Myślę, że reszta moich znajomych podzielała moje zdanie w tej kwestii. Tamten zespół grał typową, weselną muzykę. Ich specjalnością były różnorakie przyśpiewki. Na szczęście właściciele lokalu pozwolili nam samodzielnie wybrać i zatrudnić zespół muzyczny z Bielska-Białej, którego muzyka nam odpowiadała. Zespół który wybraliśmy, tworzyli młodzi ludzie, absolwenci naszej szkoły. Może nie byli jeszcze zbyt popularni, ale mieli szansę stać się naprawdę popularnym zespołem. Przede wszystkim doskonale wiedzieli jakie są gusty współczesnej młodzieży. Oprócz własnych kompozycji, grali więc popularne kawałki znanych i cenionych wykonawców. Co do tego wyboru cała klasa była zgodna. Wiedzieliśmy, że przy ich muzyce będziemy się doskonale bawić. Gdy wszystko zostało już ustalone, pozostało tylko czekać na ten wielki dzień. W tym czasie postanowiłam pouczyć się jednak trochę do matury. Wszak nie chciałam w przyszłym roku znów iść na studniówkę.

'

Fotografie:
czas wolny

Warto zobaczyć:


Opinie internautów

Twoja opinia na ten temat jest dla nas bardzo ważna. Podziel się ze mną swoją opinią w tym temacie.

Twój pseudonim:

Twoja opinia: