Witamy!

Celem działania spółki jest praca na rzec rozwoju tenisa amatorskiego w Polsce, a w szczególności działania na rzecz wzrostu ilości osób grających w tenisa. Ważnym elementem jest, również Zainteresowania państwa i samorządu dyscypliną, która niesie ze sobą pozytywne emocje, wychowuje i promuje odpowiednie standardy zachowań (ubiór, zachowanie kibiców na meczu tenisowym).

Wrzesień 2017 Kwiecień 2017 Marzec 2017 Luty 2017 Styczeń 2017 Grudzień 2016 Listopad 2016 Październik 2016 Wrzesień 2016 Lipiec 2016 Maj 2016 Styczeń 2016 Grudzień 2015 Listopad 2015 Październik 2015 Wrzesień 2015 Sierpień 2015 Lipiec 2015 Czerwiec 2015

Pieniądz to nie wszystko

2017-04-24 | Szymon Kołacz

frazy kluczowe: hobby, rozrywka, czas wolny

Jak być dobrym managerem i zmotywować pracownika w przykładowej firmie warszawskiej? Otóż, okazuje się, że pieniądze to nie wszystko. Nie wystarczy premia, podwyżka, czy bon do zrealizowania w hipermarkecie. Ważne, jak nie najważniejsze są również inne czynniki motywujące. 
Dobry organizator imprez dla firm
Bardzo dobrym przykładem może być tu wynajęcie firm zajmujących się podnoszeniem kompetencji pracowników, organizującej imprezy integracyjne. Jest to bardzo prosta sprawa, szybkie wpisanie w wyszukiwarkę: "organizacja imprez firmowych warszawa " i mamy już wszystko co potrzebne czyli stronę http://www.capitalevent.pl/s-135-imprezy-firmowe oraz setki firm tylko czekających na telefon, czy maila. Otwieramy pierwszą przykładową i mamy kolejne, duże hasło na środku strony internetowej danej firmy, mówiące: wigilia firmowa warszawa. Jako, że święta już za pasem, przykład idealny. Może być wspólne świętowanie, paintball, piknik w parku. Wyjście do kina, teatru, muzeum. 
Małe czy duże budżety, wszystko da się zrobić.
Organizacja środków, rezerwacja i pracownicy nie mogą się doczekać wspólnej zabawy. Poznanie się nawzajem, po zdjęciu garniturów może bardzo szybko podwyższyć realizacje celów firmy i skrócić jej czas. Pracownicy w bliskim kontakcie, lub nawet w jakimkolwiek zupełnie inaczej się między sobą porozumiewają, współpracują. Znają się, spędzają razem przerwę na lunch, czy nawet wspólne wyjście po pracy na zakupy, kawę czy piwo. Zwróćmy zatem uwagę, że oprócz pieniędzy warto zainwestować w coś innego, coś dzięki czemu pracownik polubi swoje miejsce pracy i chętniej będzie do niego przychodził. Co się z tym wszystkim wiąże, wzrośnie jego wydajność i energia.

'

Fotografie:
hobby
rozrywka
czas wolny

Warto zobaczyć:


Opinie internautów

Twoja opinia na ten temat jest dla nas bardzo ważna. Podziel się ze mną swoją opinią w tym temacie.

Twój pseudonim:

Twoja opinia: