Witamy!

Celem działania spółki jest praca na rzec rozwoju tenisa amatorskiego w Polsce, a w szczególności działania na rzecz wzrostu ilości osób grających w tenisa. Ważnym elementem jest, również Zainteresowania państwa i samorządu dyscypliną, która niesie ze sobą pozytywne emocje, wychowuje i promuje odpowiednie standardy zachowań (ubiór, zachowanie kibiców na meczu tenisowym).

Wrzesień 2017 Kwiecień 2017 Marzec 2017 Luty 2017 Styczeń 2017 Grudzień 2016 Listopad 2016 Październik 2016 Wrzesień 2016 Lipiec 2016 Maj 2016 Styczeń 2016 Grudzień 2015 Listopad 2015 Październik 2015 Wrzesień 2015 Lipiec 2015 Czerwiec 2015

Niesamowita wycieczka do Wietnamu

2015-06-07 | Marcelina Ptak

frazy kluczowe: podróże, wycieczki, wakacje

Jeśli chcemy wybrać się na wspaniałą wycieczkę do Azji, koniecznie zastanówmy się nad Wietnamem. To jedno z najpopularniejszych państw tych rejonów, które odwiedza mnóstwo turystów z całego świata. Nie bądźmy obojętni na piękno Wietnamu. Wycieczka do tego państwa może się okazać najwspanialszym spełnieniem naszych marzeń oraz ukrytych pragnień.

Oczywiście podróż do Wietnamu powinna być bogata w różnorodne atrakcje. Zanim więc spakujemy się do wyjazdu, przejrzyjmy najciekawsze miejsca tego kraju. Z pewnością znajdziemy tutaj wiele zabytków, które mogą nas zainteresować. Jednym z nich będzie Cytadela Cesarska w Hanoi. Jest to dawna siedziba władców Wietnamu. Prezentuje się ona naprawdę imponująco i z pewnością na każdym z nas zrobi ogromne wrażenie. Cytadela należy do zabytków z listy UNESCO. Oczywiście zabytki Wietnamu na liście UNESCO są wyjątkowe pod każdym względem. To właśnie dlatego warto odwiedzić tu byłą siedzibę władz Wietnamu.

Jeśli jednak nie interesują nas takie rzeczy, spokojnie znajdziemy coś dla siebie. Możemy np. odwiedzić Park Narodowy Cát Tiên. On również został wpisany na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Park znajduje się w południowej części Wietnamu. Znajdziemy w nim wiele ciekawych roślin, jednak największe wrażenie wywołują wszechobecne bagna. Jeśli chcemy natomiast zaznać odrobinę odpoczynku, wybierzmy się po prostu w wietnamskie góry. Najpopularniejsze to Marble Mountains, czyli Góry Marmurowe. Podczas długich wspinaczek na pewno będziemy mogli spokojnie odetchnąć od codziennego życia. A jeśli mówimy tu już o zabytkach z listy UNESCO polecamy wybrać się na wycieczkę do Wietnamu i Kambodży właśnie szlakami zabytków UNESCO. Szczegółowy plan wycieczki odnaleźć można pod adresem https://exorientelux.pl/oferta/szlakiem-unesco/.

Warto odwiedzać różne kraje całego świata, bo dzięki temu wzbogacamy swoją wiedzę oraz doświadczenie. Nie pozostańmy obojętni na piękno innych państw. Interesujmy się nimi i postarajmy się je jak najczęściej odwiedzać, a z pewnością później będziemy mieć wiele do wspominania.

'

Fotografie:
podróże
wycieczki
wakacje

Warto zobaczyć:


Opinie internautów

Twoja opinia na ten temat jest dla nas bardzo ważna. Podziel się ze mną swoją opinią w tym temacie.

Twój pseudonim:

Twoja opinia: