Witamy!

Celem działania spółki jest praca na rzec rozwoju tenisa amatorskiego w Polsce, a w szczególności działania na rzecz wzrostu ilości osób grających w tenisa. Ważnym elementem jest, również Zainteresowania państwa i samorządu dyscypliną, która niesie ze sobą pozytywne emocje, wychowuje i promuje odpowiednie standardy zachowań (ubiór, zachowanie kibiców na meczu tenisowym).

Wrzesień 2017 Kwiecień 2017 Marzec 2017 Luty 2017 Styczeń 2017 Grudzień 2016 Listopad 2016 Październik 2016 Wrzesień 2016 Lipiec 2016 Maj 2016 Styczeń 2016 Grudzień 2015 Listopad 2015 Październik 2015 Wrzesień 2015 Sierpień 2015 Lipiec 2015 Czerwiec 2015

Moja praca w warsztacie

2017-03-06 | Marcelina Ptak

frazy kluczowe: hobby, rozrywka, czas wolny

Kiedyś zamarzyło mi się zostać mechanikiem samochodowym i tak trafiłem do jednego z technikum kształcącego w tym zawodzie. Z początku cieszyłem się, że rozpocznę naukę, będę miał praktyki i zdobędę zawód, w którym stosunkowo łatwo dostać pracę. Jak to zwykle bywa, życie to zweryfikowało i szybko okazało się, że nic nie potrafię.Na praktycznych zajęciach było jeszcze gorzej. Od razu pojawiło się pytanie, jak wygląda wymiana i regeneracja filtra dpf ( więcej informacji ) i dużo innych. Oczywiście nie miałem pojęcia. Wcześniej, zanim rozpocząłem szkołę, myślałem, że mam ogólne pojęcie o samochodach, ale byłem w błędzie. Technikum okazało się prawdziwym sprawdzianem umiejętności. Przeszedłem do następnej klasy i zaczęły pojawiać się coraz bardziej specjalistyczne zagadnienia. Kiedy nauczyciel tłumaczył na czym polega wypalanie filtra cząstek stałych, czułem się jakbym siedział na lekcji chemii. Wiele technicznych spraw traktowałem po macoszemu, myśląc, że mi się nie przydadzą - bo przecież filtr cząstek stałych można usunąć w serwisie diagnostic-car.pl - W tym również się pomyliłem, ale wtedy jeszcze o tym nie wiedziałem. Piąłem się z klasy do klasy, uczyłem się coraz szybciej i w końcu zdobyłem tytuł technika. Cieszyłem się, że ta męka jest już za mną. Okazało się, że w jednym się nie myliłem. Nie czekałem zbyt długo na szukanie pracy i równie szybko ją znalazłem. Minęły może trzy miesiące po skończeniu szkoły i przyjął mnie warsztat samochodowy we Wrocławiu. Najpierw byłem pomocnikiem mechanika, ale jak złapałem fach w ręku, zacząłem zarabiać więcej. W młodym wieku zdobyłem stałą pracę i o dziwo bardzo ją polubiłem. Choć zagadnienia ze szkoły wydawały mi się męczarnią, dzisiaj wykorzystuję je w pracy.

'

Fotografie:
hobby
rozrywka
czas wolny

Warto zobaczyć:


Opinie internautów

Twoja opinia na ten temat jest dla nas bardzo ważna. Podziel się ze mną swoją opinią w tym temacie.

Twój pseudonim:

Twoja opinia: