Witamy!

Celem działania spółki jest praca na rzec rozwoju tenisa amatorskiego w Polsce, a w szczególności działania na rzecz wzrostu ilości osób grających w tenisa. Ważnym elementem jest, również Zainteresowania państwa i samorządu dyscypliną, która niesie ze sobą pozytywne emocje, wychowuje i promuje odpowiednie standardy zachowań (ubiór, zachowanie kibiców na meczu tenisowym).

Wrzesień 2017 Kwiecień 2017 Marzec 2017 Luty 2017 Styczeń 2017 Grudzień 2016 Listopad 2016 Październik 2016 Wrzesień 2016 Lipiec 2016 Maj 2016 Styczeń 2016 Grudzień 2015 Listopad 2015 Październik 2015 Wrzesień 2015 Sierpień 2015 Lipiec 2015 Czerwiec 2015

Hulajnogi elektryczne - świetny letni gadżet!

2015-07-07 | Szymon Kołacz

frazy kluczowe: hobby, rozrywka, czas wolny

Na przełomie lat 90 i 2000 mieliśmy wielki bum na hulajnogi - dzieciaki oszalały na ich punkcie! Dostawały je na komunię, dojeżdżały na nich do szkoły... A potem, jak to zawsze z trendami bywa, moda na hulajnogi odeszła w zapomnienie... Aż do dziś! Jak to zawsze z modą bywa - zatacza kręgi! Z tą tylko różnicą, że dzisiaj mamy hulajnogi elektryczne!

Współczesne hulajnogi to bardzo wygodny środek transportu do poruszania się po mieście. W ich wyglądzie zmieniło się niewiele - są bardzo podobne do tych z lat 90, a jednak o konstrukcji o wiele stabilniejszej niż wówczas. No i mają mały silniczek, dzięki któremu nie musimy sami się odpychać nogą od podłoża, aby jechać! Można powiedzieć, że hulajnogi elektryczne to taka bardzo uproszczona wersja... skutera!

Takie nowoczesne hulajnogi są znacznie lepsze od roweru, bo nawet w małym mieszkanku czy wynajmowanym pokoju znajdzie się na nie miejsce, a poza tym nie są ciężkie, więc każdy da sobie radę z "dźwiganiem" ich po schodach nawet kilka pięter dzień w dzień! Hulajnogi elektryczne można ze sobą również zabrać do knajpy czy do domu znajomych, nie martwiąc się o to, że ktoś nam je ukradnie!

Do poruszania się po mieście hulajnogi elektryczne są po prostu rozwiązaniem idealnym - o niebo tańsze niż samochód i jego utrzymanie, nie muszą stać w korkach (co więcej - nie trzeba na nie prawa jazdy!), można nimi jeździć tam, gdzie samochód nie może, bo po chodnikach... Co prawda nie o każdej porze roku i nie w każdą pogodę można używać hulajnogi jako środka transportu, ale... przecież mamy lato - ciepłe, przyjemne lato! A na lato jest to gadżet po prostu idealny!

'

Fotografie:
hobby
rozrywka
czas wolny

Warto zobaczyć:


Opinie internautów

Twoja opinia na ten temat jest dla nas bardzo ważna. Podziel się ze mną swoją opinią w tym temacie.

Twój pseudonim:

Twoja opinia: