Witamy!

Celem działania spółki jest praca na rzec rozwoju tenisa amatorskiego w Polsce, a w szczególności działania na rzecz wzrostu ilości osób grających w tenisa. Ważnym elementem jest, również Zainteresowania państwa i samorządu dyscypliną, która niesie ze sobą pozytywne emocje, wychowuje i promuje odpowiednie standardy zachowań (ubiór, zachowanie kibiców na meczu tenisowym).

Wrzesień 2017 Kwiecień 2017 Marzec 2017 Luty 2017 Styczeń 2017 Grudzień 2016 Listopad 2016 Październik 2016 Wrzesień 2016 Lipiec 2016 Maj 2016 Styczeń 2016 Grudzień 2015 Listopad 2015 Październik 2015 Wrzesień 2015 Sierpień 2015 Lipiec 2015 Czerwiec 2015

hobby

Pieniądz to nie wszystko

2017-04-24 | Szymon Kołacz

frazy kluczowe: czas wolny, hobby, rozrywka

(...) wszystko co potrzebne czyli stronę http://www.capitalevent.pl/s-135-imprezy-firmowe oraz setki firm tylko czekających na telefon, czy maila. Otwieramy pierwszą przykładową i mamy kolejne, duże hasło na środku strony internetowej danej firmy, mówiące: wigilia firmowa warszawa. Jako, że święta już za pasem, przykład idealny. Może być wspólne świętowanie, paintball, piknik w parku. Wyjście do kina, teatru, muzeum. Małe czy duże budżety, wszystko da się zrobić. Organizacja środków, rezerwacja i pracownicy nie mogą się doczekać wspólnej zabawy. Poznanie się (...)

Dobry zegarek za niewielką cenę

2017-04-10 | Marcelina Ptak

frazy kluczowe: czas wolny, czas.elektronika, hobby, rozrywka, zegarek

(...) zjawiać się w pracy, w wyznaczonych miejscach. O ile tanie, elektroniczne zegarki bardzo łatwo można znaleźć dla mężczyzny, o tyle częściej zastanawiamy się gdzie kupić tanie zegarki damskie. Kobiety, coraz częściej chcą posiadać kilka zegarków, dobierać je do ubioru, swojego nastroju, a także okazji, więc kupują kilka tańszych (...)

Instalacja gazowa do samochodu

2017-03-15 | Adam Bargiel

frazy kluczowe: czas wolny, hobby, rozrywka

(...) jakości części i podzespołów, tak aby instalacja była solidna i trwała. Zależy nam, abyś przez długi czas omijał warsztat samochodowy. Naszym priorytetem jest Twoja bezpieczna i ekonomiczna jazda. Zdobyliśmy rzeszę stałych i zadowolonych klientów. Mamy bogate doświadczenie, dzięki któremu świadczymy usługi na wysokim poziomie. Zastanawiasz się, czy Twój samochód nie jest za stary na to, aby zamontować w nim instalację LPG? Pragniemy poinformować Cię, że wiek auta nie ma w tym przypadku znaczenia. Im starszy samochód, tym prostszą instalację należy zamontować. W nowszych samochodach proces ten jest bardziej skomplikowanych, gdyż należy zamontować instalację nowej generacji tzw. (...)

Moja praca w warsztacie

2017-03-06 | Marcelina Ptak

frazy kluczowe: czas wolny, hobby, rozrywka

(...) ogólne pojęcie o samochodach, ale byłem w błędzie. Technikum okazało się prawdziwym sprawdzianem umiejętności. Przeszedłem do następnej klasy i zaczęły pojawiać się coraz bardziej specjalistyczne zagadnienia. Kiedy nauczyciel tłumaczył na czym polega wypalanie filtra cząstek stałych, czułem się jakbym siedział na lekcji chemii. Wiele technicznych spraw traktowałem po macoszemu, myśląc, że mi się nie przydadzą - bo przecież filtr cząstek stałych można usunąć w serwisie diagnostic-car.pl - W tym również się pomyliłem, ale wtedy jeszcze o tym nie wiedziałem. Piąłem się z klasy (...)

Jakimi farbami można malować szkło a jakimi twarz?

2017-02-05 | Marcelina Ptak

frazy kluczowe: czas wolny, farby, hobby, kultura, malowanie, rozrywka, sztuka

(...) od ilości farb, kolorów, brystoli może aż zakręcić się w głowie. Jeśli zbliża się bal w przedszkolu u naszych dzieci, warto zaopatrzyć się w wysokiej jakości zestawy farb do twarzy. W ten sposób będziemy mogli wyżyć się (...)

Fotoksiążki

2017-01-05 | Adam Bargiel

frazy kluczowe: czas wolny, hobby, rozrywka

(...) przyjemną chwilę. Mogą posłużyć na przykład do stworzenia fotograficznego reportażu z  naszych wyjątkowych wakacji. Będzie można później powracać do nich i przypominać sobie miłe chwile. Kto nie chciałby powspominać sobie przyjemnych wczasów w ciepłych krajach, gdy za oknem śnieg i mróz? Fotoksiążka pomoże w realizacji tego marzenia. W ładnej i praktycznej formie można zamknąć najmilsze wspomnienia. Gdzie więc ich szukać? Najlepszym miejscem na znalezienie idealnej fotoksiążki jest oczywiście internet. Tutaj szybko i sprawnie można porównać oferty wielu różnych zakładów zajmujących się tym tematem i (...)

Fotografia ciążowa - czy warto?

2016-12-06 | Marcelina Ptak

frazy kluczowe: czas wolny, hobby, rozrywka

(...) kobiet może się już więcej nie powtórzyć. Zdjęcia z brzuszkiem będą wspaniałą pamiątką tego niezwykłego, pełnego oczekiwania okresu. Sesję zdjęciową najlepiej wykonać, kiedy brzuszek jest dobrze widoczny - idealny moment zawiera się pomiędzy 28 a 34 tygodniem ciąży. Po 34 tygodniu dolegliwości ciążowe mogą się nasilać, istnieje też większe ryzyko wcześniejszego porodu. Na sesje zdjęciową warto przygotować ubrania, które opinają brzuszek tym samym go eksponując. Dobry fotograf z pewnością doradzi kobiecie, jaki strój zabrać ze sobą na sesje. Przed zamówieniem sesji zdjęciowej warto dłużej zastanowić się nad wyborem fotografia. Sesje zdjęciowe w ciąży są w ostatnich latach bardzo popularne, jednak nie każdy (...)

Nagłośnienie na imprezach i konferencjach

2016-11-22 | Szymon Kołacz

frazy kluczowe: czas wolny, hobby, imprezy, rozrywka

(...) autorskim czy konkursie dla młodych poetów, jak i w czasie dużych koncertów. Odpowiednie nagłośnienie na imprezę to podstawa – jeśli zaproszeni goście nie będą nic słyszeć lub docierać będą do nich zniekształcone dźwięki, możemy być pewni, że nie będą zadowoleni. Co więcej, jeśli sympozjum czy konferencja odbywa się w kilku językach, powinniśmy również zadbać o tłumaczenie, symultaniczne lub konsekutywne, i jego nagłośnienie. (...)

Album, fotoksiążka czy może pliki cyfrowe?

2016-10-19 | Adam Bargiel

frazy kluczowe: czas wolny, fotografia, hobby, rozrywka

(...) fotograficznych, przesłać pliki i gotowe! Szybko, tanio i z zachowaniem wysokiej jakości. Albumy na zdjęcia znów mogą powrócić do łask.Wszystkim tym, którzy niezapomniane chwile chcą uwiecznić w nieco bardziej oryginalny sposób, oferowane są fotoksiążki. Taki nowoczesny album łączy w sobie zalety tradycyjnych zdjęć analogowych i cyfrowych. Fotografie są drukowane w formie stron książki, dodatkowo mogą zostać poddane obróbce graficznej. Fotoksiążka daje nieskończenie wiele możliwości, (...)

Zegarki wielofunkcyjne dla małego i dużego

2016-07-13 | Marcelina Ptak

frazy kluczowe: czas wolny, hobby, rozrywka

(...) wnętrza, ale niektórym wydają się tylko nieistotnym detalem, na który niewielu zwraca uwagę. Niekoniecznie musi tak być, przecież niektóre zegary ścienne mogą prezentować się jak prawdziwe dzieła sztuki i doskonale współgrać z resztą wystroju wnętrza, nadając mu charakteru. Dzisiaj obecność zegara ściennego może wydawać się niemalże powiewem jakichś odległych epok, skoro i tak prawie zawsze, gdy chcemy sprawdzić czas patrzymy na wyświetlacze smartfonów. Jednakże warto powiesić na ścianie tego rodzaju przedmiot, bo może stać się jednym z tych elementów dekoracji wnętrzarskich, które (...)

Idealna marka zegarków dla mężczyzn

2016-05-10 | Adam Bargiel

frazy kluczowe: czas wolny, hobby, rozrywka

(...) doskonałe uzupełnienie męskiej garderoby - są symbolem prestiżu i przynależności do odpowiedniej kasty społecznej.Rynek producentów ekskluzywnych zegarków jest zdominowany głównie przez firmy o szwajcarskich korzeniach (nie bez powodu w kulturze utarło się powiedzenie "chodzić jak w szwajcarskim zegarku"). Znawcy tematu bez problemu skojarzą nazwy takich producentów, jak: Patek Philippe, Vacheron Constantin, IWC Schaffhausen, Jaeger-LeCoultre, Certina, Calvin Klein czy zegarki Tissot. Marki te przez dziesięciolecia (historia najstarszej sięga 1755 roku) wyrobiły sobie odpowiednio wysoką renomę, zdobywając uznanie konsumentów wysmakowanym stylem swoich wytworów i znakomitą (...)

Nie wyobrażamy sobie życia bez elektroniki

2016-01-19 | Adam Bargiel

frazy kluczowe: czas wolny, hobby, rozrywka

(...) sprawnie i bezawaryjnie potrzeba połączyć wiele podzespołów, modułów i innych struktur w element elektroniczny, który stanie się jedną z części potrzebnych do prawidłowego działania urządzenia.Podłoże montażowe przygotowane do umieszczenia na nim elementów elektronicznych jest zwykle niewielkie, a trzeba tam umieścić niezbędne mikroukłady i inne urządzenia. Zwykle podłożem staje się płytka półprzewodnikowa, na której kolejno wykonywane są poszczególne prace montażowe. Produkcja eektroniki nie jest prostym zadaniem, wymaga fachowej wiedzy, najlepiej potwierdzonej doświadczeniem i odpowiednim (...)

Klub fitness w Katowicach

2016-01-17 | Szymon Kołacz

frazy kluczowe: czas wolny, hobby, rozrywka, s

(...) większości przypadków wystarczy sobie wyobrazić, jak pięknie będziemy wyglądać.Przede wszystkim należy pamiętać, że nie od razu Rzym zbudowano i nie należy zrażać się brakiem efektów po kilku dniach lub tygodniach. Lata zaniedbań i zupełnego braku wyrzeczeń odbudowuje się bardzo długo.Żeby skrócić czas oczekiwania na wymarzoną (...)

Ogród jak z marzeń

2015-12-30 | Adam Bargiel

frazy kluczowe: czas wolny, hobby, rozrywka

(...) miastem, w którym możemy znaleźć je bez większych trudności.Profesjonalna firma zajmująca się zakładaniem ogrodu weźmie w swoim projekcie pod uwagę wielkość powierzchni na jakiej ma powstać ogród, ukształtowanie terenu, stylistykę obiektu, wokół którego ma powstać teren zielony oraz nasze propozycje i oczekiwania. Co więcej, pracownicy takich firm dobierają rośliny do rodzaju gleb, dzięki czemu ogród dobrze się rozwija. Dzięki temu efekt końcowy będzie spójny, harmonijny i przemyślany. Nic więc dziwnego, że coraz więcej obiektów (...)

Remontowe abc

2015-12-30 | Marcelina Ptak

frazy kluczowe: czas wolny, hobby, rozrywka

(...) umiejętności wykonania danej czynności nie będziemy w stanie sami remontować mieszkania... Podobnie nie dysponując odpowiednią gotówką nie będzie stać nas na zakup materiałów oraz wynajęcie dobrej i solidnej ekipy wykonującej profesjonalne remonty.Zanim zdecydujemy się na przeprowadzenie remontu, musimy oszacować jakie koszty będziemy musieli ponieść. Inne będą one, jeśli wynajmiemy ekipę do remontu, inne jeszcze jeśli przeprowadzimy remont na własną rękę. Duże znaczenie ma też miejsce, w którym znajduje się nasza nieruchomość. Inne stawki (...)

Zajęcia fitness w centrum Warszawy

2015-12-22 | Adam Bargiel

frazy kluczowe: czas wolny, hobby, rozrywka

(...) z tych propozycji, która ma dużą grupę zwolenników. Zajęcia fitness targówek przemawiają przede wszystkim do świadomości kobiet. One najbardziej dbają o swoją sylwetkę. Spotkania charakteryzują się dynamicznym natężeniem i dlatego też pozwalają na efektywne spalanie tkanki tłuszczowej. Jednocześnie są one ciekawe, nie można się podczas nich specjalnie nudzić. Intensywność, odpowiednia muzyka sprawiają, że trening przebiega szybko. Każde fitness warszawa Centrum posiada elastyczny grafik i dlatego też każdy klient może dopasować sobie zajęcia do swojego (...)

Dąż do celu

2015-12-15 | Adam Bargiel

frazy kluczowe: czas wolny, hobby, rozrywka, wiedza

(...) może sprawiać wrażenie takiego, które nas przerasta. W istocie najtrudniej jest zmienić przecież samego siebie. Na szczęście w dzisiejszych czasach prawdziwy rozkwit przeżywa psychologia i nauki pokrewne. Mowa tu oczywiście o coachingu. I to właśnie coaching może być idealną odpowiedzią na naszą potrzebę zmiany.Czas na warsztatyWarsztaty coachingu mogą być grupowe, jak i indywidualne. Mogą dotyczyć też każdej sfery naszego (...)

Wycieczka na południe Polski

2015-12-15 | Marcelina Ptak

frazy kluczowe: czas wolny, hobby, rozrywka, wycieczki

(...) spontaniczną wyprawę i nie miałeś czasu poszukać noclegu - nie musisz się o nic obawiać. Wystarczy, że spytasz kogoś nawet na środku rynku o hostel Wrocław godny polecenia i każdy wskaże Ci drogę do naprawdę fajnego miejsca. A kiedy już zakwaterujesz się w jakimś wygodnym i niedrogim hostelu, rozpakuj swoje rzeczy, odśwież się po podróży i zacznij zwiedzanie. To miasto ma wiele do zaoferowania i wielu turystów z zagranicy (...)

Atrakcyjny Poznań - turystyka i hotele

2015-11-03 | Marcelina Ptak

frazy kluczowe: czas wolny, hobby, imprezy, konferencje, rozrywka, ślub, wesele

(...) czas środkowa Polska była zdominowana przez Warszawę. To do stolicy przyjeżdżali mieszkańcy innych miast by żyć i pracować. Nawet z Poznania, popularna była emigracja pracowników do Warszawy. Często już studenci (...)

Urządzamy salon z akcentami skandynawskimi.

2015-11-02 | Szymon Kołacz

frazy kluczowe: czas wolny, dom, hobby, rozrywka

(...) współczynnik przepuszczalności, ale ich dużym atutem jest także fakt, że można je odnowić i przemalować lub polakierować, kiedy nieco się zniszczą? Na jakie meble postawić w salonie? Z pewnością powinien w nim królować duży komplet wypoczynkowy czy sofa w neutralnym kolorze, na przykład niezwykle modnej w tej chwili szarości, która chyba na długo zagości w trendach wnętrzarskich. Pozostałe meble mogą mieć kolor biały (...)

Impreza firmowa za niewielkie pieniądze

2015-10-05 | Szymon Kołacz

frazy kluczowe: czas wolny, hobby, imprezy, rozrywka

(...) wliczając w to również catering i transport dla uczestników. Wystarczy więc skorzystać z ich oferty, aby mieć wszystko dopięte na przysłowiowy ostatni guzik. Ceny takich usług są zróżnicowane, jednak każdy bez trudu znajdzie coś dla siebie, gdyż są one przygotowywane z myślą o różnych klientach, a nie tylko o małych lub dużych firmach. Aby zapoznać się ze wspomnianą ofertą, wystarczy odwiedzić stronę typu organizator imprez dla firm, a tam znajdzie się niezbędne informacje i cennik usług. Oczywiście, (...)

Organizacja zabawy w firmie nie musi być trudna

2015-09-12 | Adam Bargiel

frazy kluczowe: czas wolny, hobby, rozrywka

(...) niezapomniany wieczór. Gdy nie mamy pomysłu na to, czym możemy zaskoczyć swoich bliskich — warto zgłosić się do tej firmy. Z pewnością dostarczone nam zostaną propozycje scenariuszy, według których może odbyć się planowana przez nas impreza. Wszyscy zaproszeni goście na długo zapamiętają ten dzień. Atrakcyjne ceny usługi również przemawiają za tym, aby rozpocząć współpracę z tą firmą. Organizacja imprez plenerowych to zadanie, którego chętnie podejmą się zatrudnieni w niej ludzie. Dzięki zdobywanym na przestrzeni lat doświadczeniu zaplanują oni nasze wydarzenie w (...)

Szerokie zastosowanie produktów z wikliny

2015-08-06 | Adam Bargiel

frazy kluczowe: hobby, rozrywka, zakupy

(...) Żadne mieszkanie, niezależnie od metrażu, nie może się obejść bez koszy. Ułatwiają one porządki, przechowywanie rozmaitych przedmiotów oraz produktów, a także pięknie i stylowo się prezentują, zwłaszcza gdy zdecydujemy się na zakup produktów wiklinowych.Są to rozwiązania, które pasują do wszystkich pomieszczeń w naszym mieszkaniu. W kuchni mogą posłużyć do przechowywania owoców, w pokoju dziecięcym do zabawek. W sypialni zaś sprawdzają się idealnie jako pojemniki na bieliznę, a w salonie możemy do płaskiego kosza włożyć świece oraz wazon z kwiatami, dzięki czemu uzyskamy unikalną i piękną dekorację. Tego typu produkty (...)

Dieta sportowców

2015-07-25 | Adam Bargiel

frazy kluczowe: czas wolny, hobby, rozrywka

(...) organizmu spore ilości kalorii. Dzięki nim odzyskamy energię i siłę do działania i zwiększonej aktywności. A częstym błędem wielu osób jest spożywanie niewielkiej ilości posiłków. Robimy to, aby jeszcze szybciej zgubić zbędne kilogramy i po prostu schudnąć. Niestety, efekt może być odwrotny. Nasz metabolizm zwalnia się i przez to zaczynamy wolniej chudnąć. Dlatego nie bójmy się jedzenia, bo to ono zapewni nam mnóstwo energii. Pamiętajmy, aby wzbogacić swoją dietę o aminokwasy rozgałęzione BCAA. Występują one pod różnymi postaciami. Zainteresujmy się więc produktami spożywczymi przeznaczonymi (...)

Hulajnogi elektryczne - świetny letni gadżet!

2015-07-07 | Szymon Kołacz

frazy kluczowe: czas wolny, hobby, rozrywka

(...) wiele stabilniejszej niż wówczas. No i mają mały silniczek, dzięki któremu nie musimy sami się odpychać nogą od podłoża, aby jechać! Można powiedzieć, że hulajnogi elektryczne to taka bardzo uproszczona wersja... skutera! Takie nowoczesne hulajnogi są znacznie lepsze od roweru, bo nawet w małym mieszkanku czy wynajmowanym pokoju znajdzie się na nie miejsce, a poza tym nie są ciężkie, więc każdy da sobie radę z "dźwiganiem" ich po schodach nawet kilka pięter dzień w dzień! Hulajnogi elektryczne można ze sobą również zabrać do knajpy (...)