Witamy!

Celem działania spółki jest praca na rzec rozwoju tenisa amatorskiego w Polsce, a w szczególności działania na rzecz wzrostu ilości osób grających w tenisa. Ważnym elementem jest, również Zainteresowania państwa i samorządu dyscypliną, która niesie ze sobą pozytywne emocje, wychowuje i promuje odpowiednie standardy zachowań (ubiór, zachowanie kibiców na meczu tenisowym).

Wrzesień 2017 Kwiecień 2017 Marzec 2017 Luty 2017 Styczeń 2017 Grudzień 2016 Listopad 2016 Październik 2016 Wrzesień 2016 Lipiec 2016 Maj 2016 Styczeń 2016 Grudzień 2015 Listopad 2015 Październik 2015 Wrzesień 2015 Sierpień 2015 Lipiec 2015 Czerwiec 2015

Dieta sportowców

2015-07-25 | Adam Bargiel

frazy kluczowe: hobby, rozrywka, czas wolny

W dzisiejszych czasach wszyscy staramy się prowadzić aktywny tryb życia. W końcu uprawianie różnorodnych sportów może nam przynieść wiele korzyści. Dzięki temu poprawimy swoją formę, kondycję, schudniemy i zyskamy piękne mięśnie. Taka aktywność wpłynie również na nasze samopoczucie. Pamiętajmy jednak, że jeśli regularnie ćwiczymy, musimy również dobrze odżywiać swoje ciało. Jaka dieta najlepiej się więc sprawdzi?

Taki profesjonalny trening sportowy zmusza nas do ogromnego wysiłku. Nasze ciało musi wykonać wtedy naprawdę ciężką pracę. Dlatego ułatwmy mu to zadanie. Dostarczajmy do swojego organizmu spore ilości kalorii. Dzięki nim odzyskamy energię i siłę do działania i zwiększonej aktywności. A częstym błędem wielu osób jest spożywanie niewielkiej ilości posiłków. Robimy to, aby jeszcze szybciej zgubić zbędne kilogramy i po prostu schudnąć. Niestety, efekt może być odwrotny. Nasz metabolizm zwalnia się i przez to zaczynamy wolniej chudnąć. Dlatego nie bójmy się jedzenia, bo to ono zapewni nam mnóstwo energii. Pamiętajmy, aby wzbogacić swoją dietę o aminokwasy rozgałęzione BCAA. Występują one pod różnymi postaciami. Zainteresujmy się więc produktami spożywczymi przeznaczonymi dla sportowców. Jeśli zaczniemy je regularnie spożywać, na pewno poczujemy się znacznie lepiej i odzyskamy dawną energię.

Gdy regularnie uprawiamy różnorodne sporty, szybko możemy doprowadzić do przemęczenia organizmu. Jeśli więc chcemy ćwiczyć ciężej, zakupmy specjalne odżywki dla sportowców. Mogą one występować w formie batonów lub proszków. Wzbogaćmy nimi swoją dietę. Pamiętajmy również, że bardzo ważny jest odpoczynek. Nie możemy trenować codziennie przez 7 dni w tygodniu. Po pewnym czasie moglibyśmy po prostu zasłabnąć. Dlatego raz w tygodniu zaplanujmy sobie całkowity odpoczynek i przyjemny relaks.

'

Fotografie:
hobby
rozrywka
czas wolny

Warto zobaczyć:


Opinie internautów

Twoja opinia na ten temat jest dla nas bardzo ważna. Podziel się ze mną swoją opinią w tym temacie.

Twój pseudonim:

Twoja opinia: