Witamy!

Celem działania spółki jest praca na rzec rozwoju tenisa amatorskiego w Polsce, a w szczególności działania na rzecz wzrostu ilości osób grających w tenisa. Ważnym elementem jest, również Zainteresowania państwa i samorządu dyscypliną, która niesie ze sobą pozytywne emocje, wychowuje i promuje odpowiednie standardy zachowań (ubiór, zachowanie kibiców na meczu tenisowym).

Wrzesień 2017 Kwiecień 2017 Marzec 2017 Luty 2017 Styczeń 2017 Grudzień 2016 Listopad 2016 Październik 2016 Wrzesień 2016 Lipiec 2016 Maj 2016 Styczeń 2016 Grudzień 2015 Listopad 2015 Październik 2015 Wrzesień 2015 Sierpień 2015 Lipiec 2015 Czerwiec 2015

Dąż do celu

2015-12-15 | Adam Bargiel

frazy kluczowe: hobby, rozrywka, czas wolny, wiedza

Warto jest mieć w życiu cel, do którego się dąży. Życie pozbawione celu jawi się jako puste i pozbawione głębszego sensu. I tak jest w rzeczywistości.

Musimy mieć cel, by mieć do czego dążyć, by mieć motywację, by działać, zmieniać się i kreować świat wokół siebie. A nie od dziś wiadomo, że najlepiej jest zmianę świata zacząć od zmiany siebie. Czasami jednak to właśnie zadanie jest najtrudniejsze. To właśnie zadanie może sprawiać wrażenie takiego, które nas przerasta. W istocie najtrudniej jest zmienić przecież samego siebie. Na szczęście w dzisiejszych czasach prawdziwy rozkwit przeżywa psychologia i nauki pokrewne. Mowa tu oczywiście o coachingu. I to właśnie coaching może być idealną odpowiedzią na naszą potrzebę zmiany.

Czas na warsztaty

Warsztaty coachingu mogą być grupowe, jak i indywidualne. Mogą dotyczyć też każdej sfery naszego życia - zarówno prywatnego, jak i zawodowego. Mogą pomóc odnaleźć nam się w życiu osobistym, pomóc nabrać pewności siebie, czy też osiągnąć sukces na polu zawodowym. Jeżeli tylko jesteśmy do tego odpowiednio zmotywowani i wiemy do jakiego celu dążymy. Jasno określony cel to podstawa. Jeżeli nie jesteśmy do końca pewni co tak konkretnie chcielibyśmy osiągnąć - podzielmy się tym spostrzeżeniem z naszym coachem, on nie wskaże nam co prawda gotowej odpowiedzi, bo nie na tym polegają warsztaty tego typu, ale z pewnością pomoże nam nakierować nasze myślenie na właściwe tory.
Znalezienie takich warsztatów też nie jest wcale takie trudne. Gdańsk, Gdynia, Warszawa, Wrocław i setki mniejszych lub większych miast w całej Polsce to siedziby wielu coachów, którzy chętnie oferują swoje usługi. Z całą pewnością jest w czym wybierać i warto to zrobić. Dla siebie.

'

Fotografie:
hobby
rozrywka
czas wolny
wiedza

Warto zobaczyć:


Opinie internautów

Twoja opinia na ten temat jest dla nas bardzo ważna. Podziel się ze mną swoją opinią w tym temacie.

Twój pseudonim:

Twoja opinia: