Witamy!

Celem działania spółki jest praca na rzec rozwoju tenisa amatorskiego w Polsce, a w szczególności działania na rzecz wzrostu ilości osób grających w tenisa. Ważnym elementem jest, również Zainteresowania państwa i samorządu dyscypliną, która niesie ze sobą pozytywne emocje, wychowuje i promuje odpowiednie standardy zachowań (ubiór, zachowanie kibiców na meczu tenisowym).

Wrzesień 2017 Kwiecień 2017 Marzec 2017 Luty 2017 Styczeń 2017 Grudzień 2016 Listopad 2016 Październik 2016 Wrzesień 2016 Lipiec 2016 Maj 2016 Styczeń 2016 Grudzień 2015 Listopad 2015 Październik 2015 Wrzesień 2015 Sierpień 2015 Lipiec 2015 Czerwiec 2015

czas wolny

Pieniądz to nie wszystko

2017-04-24 | Szymon Kołacz

frazy kluczowe: czas wolny, hobby, rozrywka

(...) Jak być dobrym managerem i zmotywować pracownika w przykładowej firmie warszawskiej? Otóż, okazuje się, że pieniądze to nie wszystko. Nie wystarczy premia, podwyżka, czy bon do zrealizowania w hipermarkecie. Ważne, jak nie najważniejsze są również inne czynniki motywujące. Dobry organizator imprez dla firm Bardzo dobrym przykładem może być tu wynajęcie firm zajmujących się podnoszeniem kompetencji pracowników, organizującej imprezy integracyjne. Jest to bardzo prosta sprawa, szybkie wpisanie w wyszukiwarkę: "organizacja imprez firmowych warszawa " i mamy już (...)

Dobry zegarek za niewielką cenę

2017-04-10 | Marcelina Ptak

frazy kluczowe: czas wolny, czas.elektronika, hobby, rozrywka, zegarek

(...) Dzisiejsza rzeczywistość, to dla wielu z nas ciężka praca, ciągły brak czasu i zarobki, które nie wystarczają na zakup dóbr luksusowych. Zarówno kobiety, jak i mężczyźni, chcą nosić modne dodatki, użytkowe gadżety, biżuterię.Czy wiesz, że dostępne w techtime tanie elektroniczne zegarki męskie, to okazja, aby zakupić produkt, (...)

Instalacja gazowa do samochodu

2017-03-15 | Adam Bargiel

frazy kluczowe: czas wolny, hobby, rozrywka

(...) W dzisiejszych czasach mało kto może pozwolić sobie na zatankowanie baku "do pełna". Ceny benzyny stale rosną, a koszty eksploatacji samochodu zwiększają się. Coraz więcej osób decyduje się na pozostawienie samochodu w garażu, ze względu na wysokie koszty paliwa. Doskonale rozumiesz ten problem? Mamy rozwiązanie idealne dla Ciebie. Pragniemy zaoferować Ci w pełni profesjonalne instalacje gazowe. Auto Gaz, jesteśmy liderami na rynku. Stanowimy zespół wykształconych i wykwalifikowanych ekspertów, a motoryzacja to nasza największa pasja. Jak nikt inny, znamy się na instalacjach LPG. Fachowo doradzimy Ci, czy instalacja gazowa sprawdzi się w twoim przypadku. Używamy wyłącznie wysokiej (...)

Moja praca w warsztacie

2017-03-06 | Marcelina Ptak

frazy kluczowe: czas wolny, hobby, rozrywka

(...) Kiedyś zamarzyło mi się zostać mechanikiem samochodowym i tak trafiłem do jednego z technikum kształcącego w tym zawodzie. Z początku cieszyłem się, że rozpocznę naukę, będę miał praktyki i zdobędę zawód, w którym stosunkowo łatwo dostać pracę. Jak to zwykle bywa, życie to zweryfikowało i szybko okazało się, że nic nie potrafię.Na praktycznych zajęciach było jeszcze gorzej. Od razu pojawiło się pytanie, jak wygląda wymiana i regeneracja filtra dpf ( więcej informacji ) i dużo innych. Oczywiście nie miałem pojęcia. Wcześniej, zanim rozpocząłem szkołę, myślałem, że mam (...)

Jakimi farbami można malować szkło a jakimi twarz?

2017-02-05 | Marcelina Ptak

frazy kluczowe: czas wolny, farby, hobby, kultura, malowanie, rozrywka, sztuka

(...) Malowanie, szkicowanie czy inna forma twórczego spędzania wolnego czasu to naprawdę fajne hobby. Pozwala ono się zrelaksować, odpocząć i wykazać kreatywnością. Jeśli jesteśmy dopiero na początku swojej drogi i nie mamy pojęcia (...)

Przygotowania do studniówki

2017-01-05 | Marcelina Ptak

frazy kluczowe: czas wolny

(...) Byłam w klasie maturalnej. Jak większość moich kolegów i koleżanek, bardziej niż maturą, przejmowałam zbliżającą się studniówką. Oczywiście najważniejszy był wybór partnera. Nie miałam chłopaka a nie chciałam iść sama na taką imprezę. Poprosiłam więc mojego kuzyna, który doskonale sprawdziłby się w takiej roli. Kuzyn na szczęście z ochotą się zgodził. Teraz musiałam wybrać stosowny strój. Wszak miał to być mój pierwszy bal i chciałam wyglądać wyjątkowo pięknie. Rodzice dali mi pieniądze na zakup sukienki i dodatków. Na szczęście w dzisiejszych czasach można było kupić wszystko. Szybko więc skompletowałam potrzebną mi garderobę. Studniówka zapowiadała się wspaniale. Teraz, gdy najważniejsze rzeczy miałam już ustalone, mogłam włączyć się w przygotowania tej imprezy. Całość miała się odbyć w sali gdzie wcześniej moja znajoma miała wesele. Znałam więc ten obiekt, wiedziałam jaki panuje tam wystrój i jaką zazwyczaj kuchnię serwują. Wszystko to jak najbardziej mi odpowiadało. Jedynym minusem tego lokalu była muzyka. Współpracowali oni z zespołem, który mi kompletnie nie odpowiadał. Myślę, że reszta moich znajomych podzielała moje zdanie w tej kwestii. Tamten zespół grał typową, weselną muzykę. Ich specjalnością były różnorakie przyśpiewki. Na szczęście właściciele lokalu pozwolili nam samodzielnie wybrać i zatrudnić zespół muzyczny z Bielska-Białej, którego muzyka nam odpowiadała. Zespół który wybraliśmy, tworzyli młodzi ludzie, absolwenci naszej szkoły. Może nie byli jeszcze zbyt popularni, ale mieli szansę stać się naprawdę popularnym zespołem. Przede wszystkim doskonale wiedzieli jakie są gusty współczesnej młodzieży. Oprócz własnych kompozycji, grali więc popularne kawałki znanych i cenionych wykonawców. Co do tego wyboru cała klasa była zgodna. Wiedzieliśmy, że przy ich muzyce będziemy się doskonale bawić. Gdy wszystko zostało już ustalone, pozostało tylko czekać na ten wielki dzień. W tym czasie postanowiłam pouczyć się jednak trochę do matury. Wszak nie chciałam w przyszłym roku znów iść na studniówkę. (...)

Fotoksiążki

2017-01-05 | Adam Bargiel

frazy kluczowe: czas wolny, hobby, rozrywka

(...) Zbliża się ważna rocznica, urodziny przyjaciela, święto, które chcesz uczcić? A ty nadal nie wiesz co kupić? Dobrym pomysłem na prezent jest fotoksiążka. Fotoksiążka to idealny prezent na każdą okazję. Sprawdzi się jako upominek z okazji chrztu, ślubu, urodzin czy zamknięcia ważnego etapu w życiu. Gwarantujemy, że każdy będzie zadowolony z takiego prezentu. Osobiste upominki są przecież najlepsze. Pokazują duże zaangażowanie i empatię osoby, która je robi. Są dużo lepszym pomysłem niż masówka z galerii handlowej czy supermarketu. Fotoksiązki to również świetny sposób, by uwiecznić jakąś ważną czy (...)

Fotografia ciążowa - czy warto?

2016-12-06 | Marcelina Ptak

frazy kluczowe: czas wolny, hobby, rozrywka

(...) Kiedy kobieta dowiaduje się, że jest w ciąży jej życie ulega wielkiej zmianie. Od tego momentu musi dbać nie tylko o siebie, ale także troszczyć się o rozwijające się w jej łonie dziecko. Okres ciąży to wyjątkowy moment w życiu każdej kobiety. Zmienia się kobiece ciało oraz jej psychika. Ciężarna kobieta musi przygotować się na przyjście dziecka na świat przeorganizowując swoje dotychczasowe życie na nowo. Ciąża zajmuje w życiu kobiety szczególne miejsce. Dla wielu kobiet - szczególnie tych, które latami starały się o dziecko - to niezwykle wyjątkowy moment. Wiele kobiet decyduje się na sesje zdjęciowe w ciąży. Fotografia ciążowa pozwala uwiecznić okres ciąży. Pamiętajmy, że ciąża to okres bardzo ulotny i dla wielu (...)

Nagłośnienie na imprezach i konferencjach

2016-11-22 | Szymon Kołacz

frazy kluczowe: czas wolny, hobby, imprezy, rozrywka

(...) Organizacja wszelkiego rodzaju eventów to nie lada wyzwanie. Wymaga bowiem doskonałego planu i umiejętności przewidzenia różnych sytuacji. Impreza jest bowiem udana tylko wtedy, kiedy zajęto się nią kompleksowo i zadbano o każdy szczegół: od programu, przez lokal, po takie drobiazgi jak menu dla gości. Niezwykle istotnym punktem, jeśli chodzi o dowolny większy event jest nagłośnienie. To odgrywa bardzo istotną rolę zarówno na konferencji, spotkaniu (...)

Album, fotoksiążka czy może pliki cyfrowe?

2016-10-19 | Adam Bargiel

frazy kluczowe: czas wolny, fotografia, hobby, rozrywka

(...) Upowszechnienie fotografii cyfrowej sprawiło, że zdjęcia w formie analogowej stały się reliktem minionej epoki. Funkcję albumu ze zdjęciami przejęły komputery osobiste, smartfony i tablety, jednak tendencje rynkowe jasno pokasują, że zaczynamy tęsknić za starymi, dobrymi fotografiami wywoływanymi na papierze.Aparaty cyfrowe mają kilka podstawowych zalet - umożliwiają wykonanie bardzo dużej ilości zdjęć, a ze względu na wyeliminowanie konieczności używania kliszy fotograficznej, koszt wykonania (...)

Zegarki wielofunkcyjne dla małego i dużego

2016-07-13 | Marcelina Ptak

frazy kluczowe: czas wolny, hobby, rozrywka

(...) Jakie budziki dla dzieci warto kupić? Na pewno nie takie wydające irytujące, głośne i nieprzyjemne dźwięki. Raczej coś zabawnego żeby dziecko, które wstaje by rozpocząć nowy dzień nie było zniechęcone i wstawało chętnie,https://techtime.pl/pl/c/Budziki/378 z radością oczekując wyczerpującego dnia pełnego wyzwań szkolnych. A może warto pomyśleć o zakupie zegarka spełniającego kilka funkcji? W takim razie jaki zegarek wielofunkcyjny warto kupić? Gdzie kupić zegarek wielofunkcyjny? Może w tym sklepie, gdzie w ofercie znajdziesz też zegary ścienne. Zegary ścienne ładnie dopełniają wizerunku (...)

Idealna marka zegarków dla mężczyzn

2016-05-10 | Adam Bargiel

frazy kluczowe: czas wolny, hobby, rozrywka

(...) Rozwój techniki pozwala na przełamanie kolejnych barier, dzięki czemu dziś możemy na co dzień nosić przy sobie gadżety, o jakich minionym pokoleniom się nawet nie śniło. Doskonałym przykładem są tu wielozadaniowe mikrokomputery w postaci nowoczesnych smartfonów oraz tabletów. Czy w dobie wszechobecnej komputeryzacji tradycyjne naręczne mechaniczne zegarki męskie mają jeszcze rację bytu? Jak najbardziej - szczególnie te z wyższej półki, wykonane ze stylem oraz z zachowaniem wysokiego stopnia precyzji. Ekskluzywne zegarki nie tylko gwarantują niezawodność działania (np. stanowią deskę ratunku, gdy akurat wyczerpie nam się bateria w telefonie), ale stanowią również (...)

Nie wyobrażamy sobie życia bez elektroniki

2016-01-19 | Adam Bargiel

frazy kluczowe: czas wolny, hobby, rozrywka

(...) Postęp technologiczny jest widoczny na każdym kroku. Producenci sprzętu elektronicznego prześcigają się w pomysłach i coraz to nowszych rozwiązaniach.Potencjalny konsument sprzętu elektronicznego również ma coraz większe wymagania. Nie zdaje sobie jednak sprawy z tego, ile osób musi pracować nad każdym nowym projektem, aby trafił on na rynek.Smartfony, komputery, telewizory i inne sprzęty nas otaczające są naszpikowane elektroniką. Nie wyobrażamy sobie, żeby nagle mogło ich zabraknąć. Jednak mało kto sobie wyobraża, jakiej precyzji i dokładności wymaga montaż elektroniki. Aby sprzęt działał (...)

Klub fitness w Katowicach

2016-01-17 | Szymon Kołacz

frazy kluczowe: czas wolny, hobby, rozrywka, s

(...) Wraz z rozpoczęciem nowego roku wiele osób zakłada sobie postanowienia noworoczne, większość chce rzucić palenie, znaleźć więcej czasu dla siebie lub schudnąć i zacząć ćwiczyć. Co zrobić, by wytrwać w postanowieniach i rzeczywiście zmienić swój tryb życia na bardziej aktywny i zdrowy? Musimy się zmotywować, ale jak to zrobić? W (...)

Ogród jak z marzeń

2015-12-30 | Adam Bargiel

frazy kluczowe: czas wolny, hobby, rozrywka

(...) Prowadząc hotel musimy zadbać nie tylko o to, co w jego wnętrzu, ale również i na zewnątrz. Dzięki temu atmosfera i klimat obiektu będą zachęcające do odwiedzić. Dobrym rozwiązaniem jest stworzenie pięknego, pełnego zieleni, kwiatów i efektownych roślin ogrodu, który zachęci do wypoczynku i relaksu. Niestety, zakładanie ogrodów nie jest zadaniem łatwym. W szczególności dla osób, które nie mają w tej materii żadnego doświadczenia. Dlatego też warto skorzystać z usług firm, których specjalnością jest projektowanie ogrodów Poznań jest (...)

Remontowe abc

2015-12-30 | Marcelina Ptak

frazy kluczowe: czas wolny, hobby, rozrywka

(...) Osoby, które stoją przed zadaniem remontu mieszkania, domu, czy też apartamentu często muszą zdecydować, czy remont wykonać samodzielnie i we własnym zakresie, czy może postawić na ekipę remontową. Wiele osób, zwłaszcza tych, które remontować mają zamiar niewielkie mieszkanie o małej powierzchni decyduje się na samodzielne wykonanie prac. Jednak nie jest to oczywiście standard, bowiem tak naprawdę wybór sposobu remontowania zależy od wielu czynników. Przede wszystkim są to własne umiejętności oraz zasoby finansowe.Oczywiste jest przecież, iż bez (...)

Zajęcia fitness w centrum Warszawy

2015-12-22 | Adam Bargiel

frazy kluczowe: czas wolny, hobby, rozrywka

(...) Aktywność fizyczna powinna odgrywać bardzo ważną rolę w życiu każdego człowieka. Naukowcy już dawno udowodnili, że ma ona przełożenie na zdrowie oraz samopoczucie każdego z nas. Chroni ona przede wszystkim przed otyłością. Ruch jest potrzebny, ponieważ przeważająca część z nas prowadzi siedzący tryb życia, który sprzyja odkładaniu się zbędnych kilogramów o czym można przeczytać w dziale Calypso W celu zapewnienia sobie odpowiedniej dawki ruchu warto jest skorzystać z zajęć zorganizowanych, które prowadzone są w wielu ośrodkach sportowych. Kluby fitness to jedna (...)

Dąż do celu

2015-12-15 | Adam Bargiel

frazy kluczowe: czas wolny, hobby, rozrywka, wiedza

(...) Warto jest mieć w życiu cel, do którego się dąży. Życie pozbawione celu jawi się jako puste i pozbawione głębszego sensu. I tak jest w rzeczywistości. Musimy mieć cel, by mieć do czego dążyć, by mieć motywację, by działać, zmieniać się i kreować świat wokół siebie. A nie od dziś wiadomo, że najlepiej jest zmianę świata zacząć od zmiany siebie. Czasami jednak to właśnie zadanie jest najtrudniejsze. To właśnie zadanie (...)

Wycieczka na południe Polski

2015-12-15 | Marcelina Ptak

frazy kluczowe: czas wolny, hobby, rozrywka, wycieczki

(...) W wakacje bardzo często, już po wykorzystaniu naszego długiego urlopu, mamy jeszcze ochotę na krótkie, weekendowe wyprawy, niekoniecznie za granicę. Nasza kraj ma nam do zaoferowania bardzo wiele i często okazuje się, że nie znamy w ogóle największych miast Polski.Może więc wybierzesz się na małą wycieczkę na południe Polski? Nocleg w centrum Wrocławia nie powinien sprawić żadnego problemu. Jeśli więc udajesz się na (...)

Atrakcyjny Poznań - turystyka i hotele

2015-11-03 | Marcelina Ptak

frazy kluczowe: czas wolny, hobby, imprezy, konferencje, rozrywka, ślub, wesele

(...) Poznań staje się jednym z najważniejszych miast w Polsce. Jest to miejscowość, która bardzo prężnie się rozwija. Zwiększająca się liczba miejsc pracy sprawia, że przyjeżdżają tu ludzie z całego kraju. Przez długi (...)

Urządzamy salon z akcentami skandynawskimi.

2015-11-02 | Szymon Kołacz

frazy kluczowe: czas wolny, dom, hobby, rozrywka

(...) Salon to część reprezentatywna domu, do której najczęściej zapraszamy gości. Domownicy także lubią tutaj przebywać, odpoczywając czy oglądając telewizję. Jak urządzić to miejsce, by sprzyjało relaksowi, a jednocześnie było modne i estetyczne? Warto zainspirować się chociaż w pewnym stopniu stylem skandynawskim i zaczerpnąć z niego to, co się nam najbardziej spodoba. Minimalizm i ciepło Ogromną rolę zmianie wizerunku (...)

Impreza firmowa za niewielkie pieniądze

2015-10-05 | Szymon Kołacz

frazy kluczowe: czas wolny, hobby, imprezy, rozrywka

(...) Przygotowanie udanej imprezy firmowej wiąże się z kosztami, których w wielu przypadkach trudno jest uniknąć. Z tego też powodu niektóre firmy całkowicie rezygnują z takim imprez jak chociażby wigilia firmowa, na czym z kolei tracą sami pracownicy.Okazuje się jednak, że wystarczy zlecić przygotowanie wszystkiego firmie, która specjalizuje się w przygotowywaniu imprez, a wówczas nie będzie żadnych problemów organizacyjnych. Tak się bowiem składa, że odpowiednie firmy potrafią zapewnić praktycznie wszystko, (...)

Organizacja zabawy w firmie nie musi być trudna

2015-09-12 | Adam Bargiel

frazy kluczowe: czas wolny, hobby, rozrywka

(...) Jeżeli planujemy organizację firmowego spotkania lub imprezę w gronie znajomych, możemy skorzystać z usług firm zajmujących się pomocą w ich realizacji. Nasza firma organizuje festyny i imprezy plenerowe od 10 lat. Zatrudnieni w niej pracownicy to ludzie z pasją, a ich doświadczenie pozwala unikać przypadków i nieoczekiwanych zwrotów akcji, które mogą zdarzyć się w przypadku niedokładnego zaplanowania imprezy. Naszą firmę cechuje kompleksowa realizacja wydarzeń. Podanie ogólnego zarysu wizji naszej imprezy wystarczy, aby pracownicy urzeczywistnili ją i stworzyli z niej (...)

Dieta sportowców

2015-07-25 | Adam Bargiel

frazy kluczowe: czas wolny, hobby, rozrywka

(...) W dzisiejszych czasach wszyscy staramy się prowadzić aktywny tryb życia. W końcu uprawianie różnorodnych sportów może nam przynieść wiele korzyści. Dzięki temu poprawimy swoją formę, kondycję, schudniemy i zyskamy piękne mięśnie. Taka aktywność wpłynie również na nasze samopoczucie. Pamiętajmy jednak, że jeśli regularnie ćwiczymy, musimy również dobrze odżywiać swoje ciało. Jaka dieta najlepiej się więc sprawdzi?Taki profesjonalny trening sportowy zmusza nas do ogromnego wysiłku. Nasze ciało musi wykonać wtedy naprawdę ciężką pracę. Dlatego ułatwmy mu to zadanie. Dostarczajmy do swojego (...)

Hulajnogi elektryczne - świetny letni gadżet!

2015-07-07 | Szymon Kołacz

frazy kluczowe: czas wolny, hobby, rozrywka

(...) Na przełomie lat 90 i 2000 mieliśmy wielki bum na hulajnogi - dzieciaki oszalały na ich punkcie! Dostawały je na komunię, dojeżdżały na nich do szkoły... A potem, jak to zawsze z trendami bywa, moda na hulajnogi odeszła w zapomnienie... Aż do dziś! Jak to zawsze z modą bywa - zatacza kręgi! Z tą tylko różnicą, że dzisiaj mamy hulajnogi elektryczne!Współczesne hulajnogi to bardzo wygodny środek transportu do poruszania się po mieście. W ich wyglądzie zmieniło się niewiele - są bardzo podobne do tych z lat 90, a jednak o konstrukcji o (...)