Witamy!

Celem działania spółki jest praca na rzec rozwoju tenisa amatorskiego w Polsce, a w szczególności działania na rzecz wzrostu ilości osób grających w tenisa. Ważnym elementem jest, również Zainteresowania państwa i samorządu dyscypliną, która niesie ze sobą pozytywne emocje, wychowuje i promuje odpowiednie standardy zachowań (ubiór, zachowanie kibiców na meczu tenisowym).

Wrzesień 2017 Kwiecień 2017 Marzec 2017 Luty 2017 Styczeń 2017 Grudzień 2016 Listopad 2016 Październik 2016 Wrzesień 2016 Lipiec 2016 Maj 2016 Styczeń 2016 Grudzień 2015 Listopad 2015 Październik 2015 Wrzesień 2015 Sierpień 2015 Lipiec 2015 Czerwiec 2015

Album, fotoksiążka czy może pliki cyfrowe?

2016-10-19 | Adam Bargiel

frazy kluczowe: hobby, rozrywka, czas wolny, fotografia

Upowszechnienie fotografii cyfrowej sprawiło, że zdjęcia w formie analogowej stały się reliktem minionej epoki. Funkcję albumu ze zdjęciami przejęły komputery osobiste, smartfony i tablety, jednak tendencje rynkowe jasno pokasują, że zaczynamy tęsknić za starymi, dobrymi fotografiami wywoływanymi na papierze.

Aparaty cyfrowe mają kilka podstawowych zalet - umożliwiają wykonanie bardzo dużej ilości zdjęć, a ze względu na wyeliminowanie konieczności używania kliszy fotograficznej, koszt wykonania fotografii jest zerowy. Dziś tego rodzaju sprzęt dostępny jest dla każdego i nie wywołuje już większych emocji, przeciwnie - coraz więcej osób uważa, że zdjęcia w formie cyfrowego pliku pozbawione są najważniejszej cechy, jaką powinna posiadać każda pamiątka - charakteru. Na całe szczęście ten problem można bardzo łatwo rozwiązać.

Wywoływanie zdjęć z plików cyfrowych jest znacznie łatwiejsze i tańsze, niż w przypadku kliszy. Wszystko co należy zrobić, to zlecić usługę jednej z firm fotograficznych, przesłać pliki i gotowe! Szybko, tanio i z zachowaniem wysokiej jakości. Albumy na zdjęcia znów mogą powrócić do łask.

Wszystkim tym, którzy niezapomniane chwile chcą uwiecznić w nieco bardziej oryginalny sposób, oferowane są fotoksiążki. Taki nowoczesny album łączy w sobie zalety tradycyjnych zdjęć analogowych i cyfrowych. Fotografie są drukowane w formie stron książki, dodatkowo mogą zostać poddane obróbce graficznej. Fotoksiążka daje nieskończenie wiele możliwości, przykładowo możemy tworzyć albumy tematyczne, takie jak zdjęcia z wakacji, chrzcin lub ślubu, albo komponować ze sobą zupełnie przypadkowe fotografie. Wysoka jakość, zarówno okładki jak i papieru, sprawia, że taka pamiątka przetrwa długie lata.

Fotoksiążka, jako nowoczesny album ze zdjęciami, rozwiązała podstawowy dylemat pt. zdjęcia cyfrowe czy analogowe. Teraz bez trudu można połączyć największe zalety obu form fotografii. Obecnie jest to bodaj najlepszy sposób na uwiecznienie wydarzeń, o których nie chcemy zapomnieć.

'

Fotografie:
hobby
rozrywka
czas wolny
fotografia

Warto zobaczyć:


Opinie internautów

Twoja opinia na ten temat jest dla nas bardzo ważna. Podziel się ze mną swoją opinią w tym temacie.

Twój pseudonim:

Twoja opinia: